KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tuschteckning 13327141
nr 1332 7141
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Tuschteckning, Signerad, daterad -85, cafe i Budapest. Motivet: 19x28 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 8 juni 2020
kl 20:25:11
600 kr
700 kr
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas